Serwis klimatyzacji dwa razy w roku i masz spokój

Serwis klimatyzacji dwa razy w roku i masz spokój

Serwis klimatyzacji dwa razy w roku i masz spokój to hasło przewodnie tegorocznej akcji Open Power "Zdrowe powietrze i żyj bezpiecznie".

Przegląd klimatyzacji, to jak kontrolna wizyta u lekarza. To, że urządzenia dobrze pracują, nie znaczy, że nie trzeba poświęcać im żadnej uwagi. Najlepiej zastosować się do zaleceń producentów i zafundować swojej klimatyzacji, przegląd dwa razy w roku. Najbardziej polecane pory roku to jesień i wiosna.

Dzięki cyklicznym i systematycznym przeglądom, będziesz mieć pewność, że Twoje urządzenia dostarczają Ci czyste powietrze i nie są wylęgarnią szkodliwych dla zdrowia bakterii i grzybów.

Serwis klimatyzacji źródłem spokoju

Czyszczenie klimatyzacji, czyli generalne porządki

Podczas normalnych domowych porządków, nie zapominaj o klimatyzacji! Kurz i inne zanieczyszczenia, osiadają nie tylko na meblach, ale i na klimatyzatorach. Dlatego, dobrze jest systematycznie je odkurzać i przecierać wilgotną ściereczką, ze szczególnym uwzględnieniem wlotów i wylotów powietrza oraz filtrów. Takie porządki na pewno wpłyną na poprawę wydajności klimatyzatorów, jednak, tylko profesjonalne czyszczenie wykonane podczas standardowego przeglądu, da Ci pewność, że Twoje urządzenia są sprawne i wydajne. Podczas takiego przeglądu, pracownik serwisu klimatyzacji usunie zanieczyszczenia ze skraplacza, zdezynfekuje parownik, filtr i tacę skroplin oraz mechanicznie oczyści przewody klimatyzacji

Odgrzybianie klimatyzacji, czyli inwestycja w zdrowie

Każdy, kto choć trochę zna zasadę działania klimatyzacji, wie, że w wilgotnym środowisku, które towarzyszy pracy klimatyzatorów, bardzo łatwo dochodzi do rozwoju szkodliwych dla zdrowia człowieka grzybów i bakterii. Dlatego jej systematyczne odgrzybianie w ramach przeglądu klimatyzacji, powinno być priorytetem dla każdego właściciela. Taką usługę warto zlecić specjaliście, który będzie przeszkolony w zakresie stosowania biocydów, czyli środków chemicznych służących do odgrzybiania i wymagających zastosowania specjalnych norm bezpieczeństwa.

Zadbana klimatyzacja, odwdzięczy się zdrowym powietrzem!

Jeśli zastosujesz się do zaleceń producentów i serwisów klimatyzacji, będziesz mógł bez obaw korzystać z dobrodziejstw klimatyzacji. Dbanie o urządzenia klimatyzacyjne, naprawdę nie wymaga wiele wysiłku, a daje gwarancję komfortu i dobrego samopoczucia.

Zdrowe powietrze w Twoim domu, jest w Twoich rękach!

Serwis klimatyzacji dwa razy w roku i masz spokój

Umów się na konsultację

Open Power Sp. z o.o.
ul. Al. 1000-lecia PP 2 lok.805
15-111 Białystok
E-mail: openpower@openpower.pl
883 944 942

NAJNOWSZE PORADY

VIEW ALL
TOPCall Now ButtonZADZWOŃ TERAZ