SERWIS KLIMATYZACJI

Serwis klimatyzacji 7 dni w tygodniu do dyspozycji 883 944 942

>

Serwis klimatyzacji - pomoc w sytuacji kryzysowej

Nasz serwis klimatyzacji jest liderem na białostockim rynku usług związanych z chłodnictwem i wentylacją. Swoją pozycję wypracowaliśmy dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta, dbaniu o najwyższy poziom usług oraz nieustającym szkoleniom, mającym na celu podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Staramy się utrzymać najwyższe standardy z zakresu obsługi klienta, montażu urządzeń i sprzedaży różnego rodzaju akcesoriów klimatyzacyjnych.

Klientom, którzy zrobią zakupy w naszej firmie, polecamy również kompleksową instalację urządzeń klimatyzacyjnych w specjalnej cenie oraz skorzystanie z bezpłatnego serwisu w ciągu pierwszego roku użytkowania klimatyzatorów. Jeśli jednak zdecydują się Państwo na samodzielny montaż lub potrzebują niezbędnych części do naprawy swojej klimatyzacji, polecamy skorzystanie z naszej bogatej oferty urządzeń i akcesoriów klimatyzacyjnych.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sersiw klimatyzacji i sklep w jednym

Korzystając z usług naszego sklepu, masz pewność, że dostarczymy Ci wszelkich niezbędnych części i akcesoriów wyprodukowanych przez wiodące firmy branży klimatyzacyjnej. Nasza oferta obejmuje sprzedaż następujących artykułów:

 • Klimatyzatory typu split najbardziej cenionych marek: Daikin, Samsung, LG, Toshiba, Fujitsu, Kaisai, Mitshubisi Electric
 • Klimatyzatory przenośne
 • Pompki skroplin
 • Korytka i kształtki instalacyjne
 • Węże i rury do skroplin
 • Akcesoria montażowe (tace ociekowe, gumowe podkładki pod klimatyzator, przepusty dachowe itp.)
 • Wsporniki i konstrukcje niezbędne do zamontowania urządzeń
 • Środki chemiczne do konserwacji, czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji

Wszystkie nasze produkty są fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane i objęte gwarancją producenta. Kupując u nas, możesz liczyć na fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze odpowiednich urządzeń i akcesoriów klimatyzacyjnych.

Pamiętaj, nie musisz być ekspertem, bo to my zadbamy o najwyższą jakość Twojej klimatyzacji!

Pogotowie serwisowe. Z nami Twoja klimatyzacja jest bezpieczna!

W razie nagłej, nieprzewidzianej awarii, zadzwoń do naszego serwisu klimatyzacji, a my postaramy się jak najszybciej uruchomić Twoje urządzenia.

>

Gdzie kupić akcesoria do klimatyzacji?

Urządzenia i akcesoria klimatyzacyjne najlepiej kupować w specjalistycznych sklepach i serwisach będących autoryzowanymi dystrybutorami cenionych producentów.

Serwis klimatyzacji Białystok jest przedstawicielem czołowych marek i posiada stały dostęp do wszelkich oryginalnych części. W bardzo krótkim czasie możemy zamówić potrzebne urządzenia i akcesoria.

W trosce o wygodę naszych klientów, uruchomiliśmy sklep internetowy, w którym mogą Państwo zrobić zakupy przez całą dobę. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku, staramy się wysyłać towar w ciągu 24 godzin od złożenia zlecenia. Wszystkie przesyłki są odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Każdy klient może również osobiście odebrać i zapłacić za zamówione produkty w naszym serwisie klimatyzacji.

W trakcie zakupów zarówno stacjonarnych jak i w sklepie internetowym, oferujemy bezpłatne doradztwo i wszechstronną pomoc w wyborze najlepszych produktów, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Serwis klimatyzacji Białystok – kompleksowa obsługa

Zepsuła ci się klimatyzacja? Potrzebujesz fachowej porady w sprawie zakupu odpowiednich części? A może właśnie postanowiłeś zainstalować klimatyzatory w swoim domu lub firmie? W każdej z tych sytuacji możesz liczyć na naszą profesjonalną obsługę i pomoc. Nasza firma oferuje:

 • Szeroki wybór części zamiennych i akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia montażu klimatyzacji
 • Sprzedaż klimatyzatorów najbardziej znanych marek
 • Wszechstronną pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i akcesoriów do klimatyzacji
 • Instalację urządzeń klimatyzacyjnych w mieszkaniach, domach i obiektach użyteczności publicznej
 • Gwarancję na zakupione produkty i usługi montażowe

Skorzystaj z usług Open Power i ciesz się nowoczesnymi urządzeniami, które zadbają o świeże powietrze w Twoim otoczeniu!

TOPCall Now ButtonZADZWOŃ TERAZ