Rekuperacja

Rekuperacja wyzwaniem dla wentylacji Twojej przestrzeni

Świeże powietrze

Odzyskana energia

Nowa technologia

>

Świeże powietrze w Twoim domu

W ostatnich latach, coraz więcej mówi się o zanieczyszczeniu środowiska i wynikających z tego zagrożeniach dla naszego zdrowia i życia. Kwestia powszechnego smogu staje się problemem większości polskich miast i miasteczek. Nawet niewielkie osady wiejskie, w okresie zimowym zostają spowite czarnym dymem, będącym efektem ogrzewania domów za pomocą pieców. Wszystkie unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia, niestety trafiają do naszego organizmu czyniąc w nim prawdziwe spustoszenie.

Czy możemy sami, choć w minimalnym stopniu chronić się przed zanieczyszczonym powietrzem? Okazuje się, ze tak. Możemy sprawić, aby powietrze, którym oddychamy we własnym domu było czyste i świeże. Taki stan możemy osiągnąć poprzez zamontowanie rekuperacji. Czytaj więcej.

>

Co to właściwie jest rekuperacja?

Najprościej mówiąc, rekuperacja to system wentylacji mechanicznej, polegającej na wymianie zanieczyszczonego powietrza pochodzącego z wewnątrz budynku na świeże i czystek, które jest pobierane z zewnątrz. Najważniejszą cechą tej wymiany, jest odzyskiwanie ciepła z zużytego powietrza i przekazanie go do tego dostarczonego z zewnątrz. Cały proces odbywa się w urządzeniu zwanym rekuperatorem, który nie tylko ogrzewa wdmuchiwane do budynku powietrze, ale również dokładnie go oczyszcza z pyłów, kurzu czy substancji alergizujących. O wzrastającej popularności tego rozwiązania, świadczą nie tylko badania rynku sprzedaży, ale również analiza wątków pojawiających się na internetowych forach związanych z wentylacją.

Celem przewodnim naszej firmy, jest podążanie za potrzebami klientów oraz śledzenie pojawiających się nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji. Dlatego w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju rekuperatorów oraz instalację rekuperacji w Białymstoku i ościennych województwach.

Łatwo się zorientować, że rekuperacja wpływa na podwyższenie komfortu życia, chroni nasze zdrowie i finanse. Dlatego, jeśli ma się taką możliwość, warto rozważyć instalację tego systemu we własnym domu.

Rekuperacja

Czy warto zainwestować w rekuperację?

Żeby odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto zainstalować rekuperację, należy zapoznać się z korzyściami, jakie daje nam takie rozwiązanie. Pracownicy naszego serwisu klimatyzacji dysponują szeroką wiedzą na ten temat i chętnie przedstawią Państwu zasady działania oraz szacunkowe koszty związane z instalacją i eksploatacją rekuperacji. Mówiąc w skrócie, główne zalety rekuperacji to:

  • Oszczędność energii (dzięki systemowi odzysku ciepła podczas wymiany powietrza, znacznie ograniczysz wydatki na ogrzewanie domu)
  • Dostarczanie do pomieszczeń świeżego powietrza pozbawionego zanieczyszczeń i pyłków wywołujących alergie
  • Usuwanie z budynku wilgoci i ochrona przed zagrzybieniem
  • Likwidacja nieprzyjemnych zapachów
  • Możliwość wyposażenia systemu w funkcję chłodzenia
>

Rekuperacja w Białymstoku i okolicach

Jeśli szukasz fachowców, którzy zajmą się profesjonalną instalacją rekuperacji w Twoim domu odwiedź naszą firmę.

Nasi inżynierowie posiadają wieloletnie doświadczenie i nieustająco dbają o poszerzenie swojej wiedzy, poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach. Przed zakupem i przystąpieniem do prac montażowych, przeprowadzą szczegółową analizę potrzeb, sporządzą projekt instalacji i pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia.

Open Power oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wszechstronną pomoc w trakcie eksploatacji urządzeń.

TOPCall Now ButtonZADZWOŃ TERAZ