SERWIS KLIMATYZACJI

Serwis klimatyzacji. Z nami Twoja klimatyzacja jest bezpieczna!

W razie nagłej, nieprzewidzianej awarii, zadzwoń do naszego serwisu klimatyzacji, a my postaramy się jak najszybciej uruchomić Twoje urządzenia.

>

Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji tylko z Open Power. My wiemy, ze klimatyzacja, to jeden z najlepszych wynalazków ludzkości, znacznie podnoszący komfort życia i ułatwiający codzienne funkcjonowanie. Zarówno montaż urządzeń klimatyzacyjnych jak i późniejsza eksploatacja, nie są dziś tak kosztowne, dlatego coraz więcej osób się na nie decyduje. Korzyści są oczywiste i bezdyskusyjne, jednak klimatyzacja ma też swoje wady, które jednak pojawiają się głównie na skutek jej nieumiejętnego używania. Dlatego, zgodnie z zaleceniami producentów, każdy właściciel dwa razy w roku ma obowiązek przeprowadzić serwis klimatyzacji pod rygorem utraty gwarancji.

SERWIS KLIMATYZACJI

>

Regularny serwis klimatyzacji to dobry zwyczaj

Niezależnie od tego czy Twoje urządzenia są jeszcze objęte gwarancją, czy jej ważność już minęła, systematycznie przeprowadzany serwis klimatyzacji powinien stać się nawykiem. Dotyczy to zarówno klimatyzacji w domu jak i tej w biurach, marketach czy laboratoriach. Każde urządzenie musi być systematycznie przeglądane, czyszczone i odgrzybiane – są to podstawowe czynności serwisowe, dzięki którym powietrze chłodzone przez klimatyzatory będzie wolne od zanieczyszczeń, bakterii i grzybów, które mogą pojawić się na skutek zaniechania konserwacji.

Zaleca się, żeby przeglądy klimatyzacji przeprowadzać wiosną i jesienią ze względu na dużą ilość występujących wtedy zanieczyszczeń organicznych (liście, pyłki), które mogą skutecznie zatkać zewnętrzną jednostkę klimatyzatora.

>

Komu zlecić serwis klimatyzacji?

Powierzchowne mycie urządzeń klimatyzacyjnych z wykorzystaniem delikatnych detergentów, każdy może, a nawet powinien wykonywać samodzielnie przy okazji domowych porządków. Jednak dokładny przegląd, to zadanie dla specjalistów z zakresu montażu i serwisu klimatyzacji. Wybierając firmę, która przeprowadzała instalację urządzeń, często można liczyć na atrakcyjną ofertę cenową.

Serwis klimatyzacji Białystok, oferuje szeroki zakres usług obejmujących sprzedaż, montaż oraz konserwacje i naprawy urządzeń klimatyzacyjnych. Stałym klientom proponujemy atrakcyjne rabaty, a osobom, które powierzyły nam instalację klimatyzacji przeprowadzimy dwa pierwsze serwisy urządzeń całkowicie za darmo.

Oferujemy współpracę w oparciu o różnego typu umowy serwisowe. Każdy, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych, może wybrać najdogodniejsze rozwiązanie.

Usługi z zakresu serwisu klimatyzacji świadczymy na zasadach:

Jesteśmy otwarci na innowacyjne rozwiązania i propozycje naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem i przedstawienia swoich oczekiwań, a na pewno dopasujemy ofertę do konkretnych potrzeb.

  • • Telefonu awaryjnego – po prostu przyjeżdżamy na konkretne wezwanie i dokonujemy serwisu lub naprawy urządzenia
  • • Stałej umowy pomiędzy serwisem a klientem na zasadach:
  • - abonamentu (klient uiszcza comiesięczną opłatę, w ramach, której nasi pracownicy wykonują niezbędne naprawy i konserwacje)
  • - jednorazowej, promocyjnej opłaty rocznej uprawniającej do dwukrotnego przeglądu i serwisu klimatyzacji w ciągu 12 miesięcy

Klimatyzacja, jak każde udogodnienie potrafi uzależnić. Bardzo łatwo przyzwyczaić się do komfortowej temperatury pomieszczenia, gdy za oknem panuje dokuczliwy gorąc. Ponadto, wiele obiektów wymaga nieustającego chłodzenia (serwerownie, magazyny), toteż, nagła awaria klimatyzatora, może stać się poważnym problemem.

Właśnie, dlatego postanowiliśmy uruchomić całodobowe pogotowie klimatyzacyjne czynne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

TOPCall Now ButtonZADZWOŃ TERAZ