Montaż klimatyzacji cennikBiałystok

LENNOX

SPRAWDŹ MODELE

MITSUBISHI

SPRAWDŹ MODELE

SAMSUNG

SPRAWDŹ MODELE
>

Montaż klimatyzacji coraz więcej chętnych

Ocieplający się klimat, wyższy standard życia i zwiększająca się ilość czasu spędzanego w pomieszczeniach powodują, że montaż klimatyzacji zarówno w instytucjach publicznych jak i prywatnych domach i mieszkaniach powoli staje się normą. Nikogo już nie dziwią urządzenia przymocowane do zewnętrznych elewacji budynków, a przyjemny chłód podczas letnich zakupów w marketach stał się obowiązkowy.

Decydując się na instalację klimatyzacji warto pamiętać, że chcąc cieszyć się odpowiednią temperaturą, czystym powietrzem i sprawnie działającymi urządzeniami należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim, trzeba obliczyć zapotrzebowanie pomieszczeń na moc chłodniczą i dobrać urządzenie o odpowiednich parametrach, a także właściwie zaprojektować cały system. Dlatego dobrze jest wybrać firmę, która kompleksowo zajmie się montażem klimatyzatora począwszy od jego wyboru, przez projekt, instalację i późniejszy serwis klimatyzacji.

>

Dlaczego warto zdecydować się na montaż klimatyzacji?

Środowisko, w którym żyjemy ma nieustający wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. Dlatego opłaca się zadbać o te elementy, na które mamy wpływ. Na pewno dotyczy to powietrza, którym oddychamy przebywając w mieszkaniach, domach czy biurach. O ile, niewiele możemy zrobić z zewnętrznymi zanieczyszczeniami, to to, czym oddychamy przebywając wewnątrz pomieszczeń, w dużej mierze zależy od nas samych. Pośród najczęściej wybieranych propozycji jest montaż klimatyzacji split.

Jeśli zatem chcesz mieć pewność, że temperatura w Twoich pomieszczeniach zawsze będzie optymalna, a powietrze pozbawione będzie nadmiernej wilgoci, grzybów, pleśni i nieprzyjemnych zapachów, rozważ możliwość instalacji klimatyzacji, która znacznie podniesie komfort Twojego życia.

Chcąc mieć pewność, że urządzenia będą zainstalowane zgodnie z wszelkimi normami, skontaktuj się z naszym biurem i umów na konsultację. Nasza firma oferuje montaż klimatyzacji w Białymstoku i okolicach oraz doradztwo i kompleksową obsługę zakupionych urządzeń.

KOMPLEKSOWOOPEN POWER

NIEZAWODNIE

PROJEKTOWANIE KLIMATYZACJI

MONTAŻ KLIMATYZACJI

SERWIS KLIMATYZACJI

Profesjonalny montaż klimatyzacji krok po kroku

Prawidłowe zainstalowanie systemu klimatyzacyjnego obejmuje kilka niezbędnych etapów, z których każdy jest tak samo ważny. Serwis klimatyzacji Białystok zapewnia kompleksową obsługę w każdej fazie procesu instalacji. Całość prac można streścić w kilku następujących po sobie punktach:

  • 1. Wybór odpowiedniego rodzaju klimatyzacji , który następuje po przeanalizowaniu potrzeb i oczekiwań klienta oraz obliczeniu zapotrzebowania pomieszczeń na moc chłodniczą
  • 2. Wybór miejsca montażu zarówno jednostki wewnętrznej jak i zewnętrznej z uwzględnieniem zaleceń prawidłowej instalacji (jednostka wewnętrzna – odpowiednia nośność ściany, właściwa odległość od sufitu, usytuowanie z dala od źródeł ciepła i pary; jednostka zewnętrzna – zachowanie minimalnej 10 cm przestrzeni za urządzeniem, usytuowanie w chłodnym miejscu i w sposób jak najmniej uciążliwy dla sąsiadów, zabezpieczenie przed śniegiem)
  • 3. Przygotowanie i montaż instalacji elektrycznej, chłodniczej i odprowadzania skroplin
  • 4. Montaż parownika i skraplacza, czyli jednostki wewnętrznej i zewnętrznej
  • 5. Prawidłowe i precyzyjne wykonanie połączeń kielichowych na instalacji chłodniczej
  • 6. Podłączenie instalacji elektrycznych i odprowadzania skroplin
  • 7. Uruchomienie urządzenia wraz z przeszkoleniem klienta w zakresie obsługi instalacji
>

Dostosuj klimat do swoich potrzeb

Chcesz żyć zdrowo i komfortowo we własnym domu? Zacznij od tego, co Cię otacza, czyli powietrza. Decyzja o montażu klimatyzacji na pewno zaowocuje lepszym samopoczuciem i poprawą zdrowia. Aby mieć pewność, że dobrze inwestujesz swoje środki, skontaktuj się z naszym serwisem klimatyzacji w Białymstoku i skorzystaj z atrakcyjnej i profesjonalnej oferty popartej wieloletnim doświadczeniem i szkoleniami. Zapraszamy do kontaktu.

Pamiętaj, że oferujemy nie tylko doradztwo i montaż klimatyzacji, ale również fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasza firma zadba o to, aby w Twoim domu zagościł idealny klimat.

TOPCall Now ButtonZADZWOŃ TERAZ