Naprawa klimatyzacji
>

Naprawa klimatyzacji w Białymstoku

Klimatyzatory, mimo zaawansowanej technologii i nowoczesnych rozwiązań, jak każdy inny sprzęt mogą czasem ulec awarii lub zużyciu. Systematycznie przeprowadzane kontrole instalacji i jej regularne czyszczenie, mają niebagatelny wpływ na jej sprawne działanie i niską awaryjność. Czasem, może się jednak zdarzyć, że urządzenie przestanie działać i zajdzie konieczność naprawy klimatyzacji. W takim przypadku zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem, który świadczy kompleksowe usługi z zakresu montażu, serwisu, kontroli i naprawy klimatyzacji.

W trosce o zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów, postanowiliśmy uruchomić pogotowie awaryjne, z którego usług mogą Państwo skorzystać o każdej porze. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli 24 godziny na dobę.

>

Jeśli przestanie działać…

Nasz serwis klimatyzacji świadczy swoje usługi na terenie Białegostoku i najbliższych województw od kilku lat. Jesteśmy autoryzowanym dealerem najbardziej znanych producentów klimatyzatorów (m.in. Toshiba, Mitsubishi, Samsung, Gree. LG, Daikin), dlatego posiadamy oryginalne części zamienne, które mogą być niezbędne podczas naprawy.

W skład naszego zespołu wchodzą wysoko wykwalifikowani inżynierowie oraz technicy klimatyzacji, którzy uczestniczą w cyklicznych szkoleniach oraz posiadają certyfikaty wymagane przez producentów sprzętu. Dysponujemy kilkoma samochodami serwisowymi, dlatego jesteśmy w stanie szybko dotrzeć do wielu klientów jednocześnie.

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która podejmie się naprawy Twojej klimatyzacji – zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą!

>

Ile kosztuje naprawa klimatyzacji?

Każda przeprowadzana przez nasz serwis naprawa, poprzedzona jest szczegółowym przeglądem klimatyzacji, który umożliwia prawidłowe zdiagnozowanie problemu. Nasz pracownik po dokładnej analizie, przedstawi Państwu przyczynę awarii, możliwe sposoby jej usunięcia oraz wycenę usługi. Dokładamy wszelkich starań, aby proces naprawy był jak najmniej uciążliwy i kosztowny dla właścicieli.

Stałym klientom, u których przeprowadzaliśmy instalację klimatyzacji, oferujemy atrakcyjne rabaty i preferencyjne ceny.

Powierzając nam naprawę urządzeń klimatyzacyjnych, możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby nie narażać Cię na zbędne koszty. Jeśli okaże się, że klimatyzatora nie opłaca się naprawiać, zostaniesz o tym poinformowany.

Naprawa klimatyzacji w naszym serwisie to gwarancja rzetelnej usługi przy równoczesnym zachowaniu najwyższych standardów etycznych.

Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby nasza usługa naprawy klimatyzacji, spełniała najwyższe standardy i była zgodna z Państwa oczekiwaniami.

Co oferujemy w ramach naprawy klimatyzacji?

Bieżące przeglądy klimatyzacji i jej czyszczenie, to oczywiście podstawa prawidłowego użytkowania instalacji, jednak jak wiadomo nawet najlepszy sprzęt może czasami zawieść. Zepsuta lub źle działająca klimatyzacja może stać się poważnym problemem, szczególnie jeśli awaria zdarzy się w miejscu, które musi być bez przerwy chłodzone (np. magazyny, laboratoria itp.). W takich wypadkach, skontaktuj się z naszym serwisem klimatyzacji, a my postaramy się jak najszybciej dotrzeć na miejsce zgłoszenia. W ramach naprawy klimatyzacji oferujemy:

  • kompleksowy przegląd klimatyzatorów celem zdiagnozowania problemu
  • oryginalne części zamienne i podzespoły
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wszystkich typów klimatyzatorów split i multisplit
  • profesjonalne doradztwo związane z prawidłowym użytkowaniem urządzeń klimatyzacyjnych
  • sprzątnięcie miejsca, w którym było naprawiane urządzenie

Umów się na konsultację

Open Power Sp. z o.o.
ul. Elewatorska 11/1
15-620 Białystok
E-mail: openpower@openpower.pl
883 944 942

NAJNOWSZE PORADY

VIEW ALL
TOPCall Now ButtonZADZWOŃ TERAZ