montaż klimatyzacji cena

Montaż klimatyzacji w trzech prostych krokach

Montaż klimatyzacji stanowi jeden z głównych segmentów naszej działalności i cieszy się stałym zainteresowaniem. To dobre rozwiązanie do użytkowania na wiele lat. Oferujemy Państwu wiedzę dobrze przygotowanych ekspertów, którzy doradzą sprzęt najlepszej jakości na rynku.

KONTAKT Z NAMI

Dokonaj rezerwacji on-line lub zgłoś się do Biura Obsługi Klienta.

WYBÓR

Pomożemy Ci wybrać klimatyzację dostosowaną do Twoich potrzeb.

KORZYSTAJ

Delektuj się komfortem i gwarancją jakości.

Cena

Montaż klimatyzacji składowa cena

W upalnych dniach, klimatyzacja w domu czy pracy to powszechne marzenie. Gorąc utrudnia codzienne funkcjonowanie i odpoczynek, a także przyczynia się do różnego rodzaju dolegliwości związanych głównie z układem krążenia. Dlatego letnią porą, chętnie odwiedzamy miejsca, w których panuje przyjemny chłód, marząc jednocześnie o takim komforcie we własnym domu. Pomimo faktu, że klimatyzatory coraz częściej pojawiają się w naszym otoczeniu, wiele osób obawia się, że ich na to nie stać.

Warto wiedzieć, że koszt instalacji klimatyzatorów zależy od wielu czynników i żeby go poznać, najlepiej udać się do autoryzowanego serwisu i poprosić o kalkulację ceny montażu klimatyzacji.

Jak dokonujemy kalkulacji ceny montażu klimatyzacji?

Montaż klimatyzacji Białystok w Open Power to eksperci, którzy od wielu lat zajmują się sprzedażą oraz instalacją urządzeń klimatyzacyjnych w różnego rodzaju budynkach. W trakcie naszej pracy napotykamy na wiele nieprzewidzianych okoliczności, które często wymuszają niestandardowe rozwiązania podczas instalacji urządzeń. Dlatego, przed przystąpieniem do sporządzenia szczegółowej kalkulacji ceny montażu klimatyzacji, staramy się zapoznać ze specyfiką pomieszczeń oraz budynkiem, w którym mają znaleźć się klimatyzatory.

Cena montażu klimatyzacji - ostateczna kalkulacja

W skład wyceny instalacji klimatyzatorów, wchodzą usługi standardowe oraz te wykraczające poza podstawowy cennik montażu. Do standardowych prac zaliczamy:

  • Wykonanie jednego przewiertu o średnicy do 65 mm w ścianie nie grubszej niż 40 cm
  • Montaż jednostki wewnętrznej w ustalonym miejscu pomieszczenia na wysokości nieprzekraczającej 3m
  • Montaż jednostki zewnętrznej na elewacji budynku na wysokości nieprzekraczającej 3m bez użycia rusztowania
  • Połączenie obu jednostek instalacją freonową (do 5 metrów)
  • Podłączenie urządzenia do instalacji elektrycznej
  • Instalacja grawitacyjnego odpływu skroplin
  • Przeprowadzenie próby szczelności
  • Uruchomienie urządzenia i sprawdzenie poprawności jego działania
  • Przeszkolenie klienta z zakresu działania i prawidłowego użytkowania klimatyzacji

W niektórych pomieszczeniach i budynkach mogą wystąpić okoliczności wymuszające wykonanie dodatkowych prac podczas instalacji klimatyzacji. Jeśli usługi te wykraczają ponad podstawowy cennik, dokonujemy wyceny każdej przeprowadzanej czynności i doliczamy do ostatecznej kalkulacji ceny montażu klimatyzacji. Klient jest wcześniej informowany o konieczności przeprowadzenia niestandardowych prac i kosztach z tym związanych. Do takich usług zaliczamy np. konieczność wykonania dodatkowych przewiertów i wykucia bruzd w ścianach, wydłużenie instalacji freonowej czy użycie podnośnika lub rusztowania do zamontowania jednostki zewnętrznej.

Montaż

Montaż klimatyzacji profesjonalna usługa w atrakcyjnej cenie

Klientom, którzy zakupili w naszym serwisie urządzenia klimatyzacyjne, oferujemy atrakcyjne rabaty na ich instalację. Zachęcamy również do skorzystania z dwóch bezpłatnych przeglądów w ciągu pierwszego roku użytkowania, uprawniających do utrzymania ważności gwarancji.

Oferujemy bezpłatny dojazd do klienta, jeżeli miejsce montażu klimatyzacji znajduje się do 30 kilometrów od Białegostoku.

Pamiętaj, że profesjonalnie przeprowadzona instalacja urządzeń klimatyzacyjnych, przedłuża ich eksploatację i gwarantuje prawidłowe działanie. Jeśli chcesz mieć pewność, że dobrze inwestujesz swoje pieniądze, umów się z nami na wykonanie kalkulacji ceny montażu klimatyzacji i przekonaj się o atrakcyjności naszej oferty.

TOPCall Now ButtonZADZWOŃ TERAZ