Klimatyzacja do domu

Montaż klimatyzacji do domu

Montaż klimatyzacji jest fundamentem naszych działań. Państwa potrzeby oraz oczekiwania są dla nas inspiracją do wzbogacania gamy usług dla zapewnienia indywidualnych rozwiązań opartych o najwyższe standardy.
Dom

Montaż klimatyzacji idealna temperatura w Twoim domu

Własna klimatyzacja, to marzenie niejednego właściciela domu. Nie ma nic przyjemniejszego niż odpoczynek po ciężkim, upalnym dniu w chłodnym pomieszczeniu. Obecnie, deweloperzy sprzedający nowoczesne domy, często oferują instalację klimatyzacji już na etapie budowy. Ci, którzy mieszkają w budynku bez tego udogodnienia, w każdej chwili mogą zdecydować się na montaż klimatyzatorów. W dzisiejszych czasach zakup klimatyzacji do domu nie jest już niczym dziwnym i coraz więcej osób decyduje się na taki krok.

Jak wybrać klimatyzację do domu?

W sklepach i serwisach klimatyzacji, mamy duży wybór różnego rodzaju urządzeń chłodzących powietrze w pomieszczeniach. Chcąc kupić klimatyzację do domu jednorodzinnego, musimy wziąć pod uwagę kilka aspektów mających wpływ na dobór odpowiedniego sprzętu, który zaspokoi nasze potrzeby. Jeśli chcesz mieć pewność, co do trafności swojej decyzji, odwiedź nasz serwis klimatyzacji w Białymstoku, a my przedstawimy Ci zasady działania klimatyzacji, koszty montażu i eksploatacji oraz różne typy urządzeń. Aby dobrze wybrać rodzaj klimatyzacji, naszym klientom polecamy, aby przed podjęciem decyzji odpowiedzieli na następujące pytania:

 • Ile pomieszczeń chcą chłodzić?
 • Jaki koszt zakupu i montażu urządzeń biorą pod uwagę?
 • Czy poszczególne pomieszczenia będą chłodzone jednocześnie?
 • Czy chcą kontrolować i programować temperaturę?
 • Jakie koszty związane z eksploatacją urządzeń są w stanie zaakceptować?
 • Ile metrów kwadratowych mają poszczególne pomieszczenia?

Po dokładnej analizie odpowiedzi i oczekiwań klienta, pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania, które sprawdzą się w konkretnym domu. Głównym determinantem wyboru, zazwyczaj jest czynnik finansowy, dlatego przedstawiamy różne opcje począwszy od najtańszych klimatorów lub klimatyzatorów ewaporacyjnych po klimatyzatory split i multisplit, które mimo wyższych kosztów są najczęściej wybierane.

Kimatyzacja do domu

Od czego zależą koszty instalacji klimatyzacji do domu?

Konkretną wycenę montażu klimatyzatora split lub multisplit , przedstawimy Ci po dokonaniu oględzin domu, w którym urządzenia mają być zamontowane. Na końcowy koszt, składa się kilka najważniejszych czynników, do których zalicza się:

 • Docelowe miejsce zamontowania jednostki wewnętrznej i zewnętrznej
 • Wybór rodzaju klimatyzacji (split lub multisplit)
 • Długość instalacji chłodniczej i elektrycznej
 • Konieczność zastosowania podnośników i rusztowań w celu zamocowania jednostki zewnętrznej
 • Prace związane z zamaskowaniem urządzeń i ich wtopieniem w otoczenie
 • Dodatkowe przewierty i wykucia bruzd na instalacje w betonie lub cegle

Pracownicy naszego serwisu, to profesjonalni instalatorzy z wieloletnim doświadczeniem. Zlecając nam montaż klimatyzacji w swoim domu, możesz mieć pewność, że urządzenia zostaną podłączone zgodnie z przepisami i wskazówkami gwarancyjnymi oraz z zachowaniem norm estetycznych. Zadbamy tez o to, aby pomieszczenia, w których były przeprowadzane prace, zostały dokładnie posprzątane i doprowadzone do pierwotnego stanu.

Korzyści

Czy warto inwestować w klimatyzację do domu?

Jeśli cenisz sobie komfortowe warunki życia, a wysokie temperatury są dla Ciebie uciążliwe, zakup klimatyzacji do domu jest bardzo dobrym pomysłem.

Mimo kosztów, które są oczywiście niezbędne, korzyści płynące z możliwości regulowania temperatury we własnym domu i przebywania w pomieszczeniach wypełnionych czystym powietrzem są bezdyskusyjne. Dlatego, jeśli chcesz zaznać prawdziwego wypoczynku po pracy i uniezależnić się od kaprysów pogody, pomyśl o zakupie i montażu klimatyzatorów.

Jeżeli potrzebujesz porady, przyjdź do naszej siedziby, a my pomożemy Ci stworzyć dobry klimat w Twoim domu!

Umów się na konsultację

Open Power Sp. z o.o.
ul. Elewatorska 11/1
15-620 Białystok
E-mail: openpower@openpower.pl
883 944 942

NAJNOWSZE PORADY

VIEW ALL
TOPCall Now ButtonZADZWOŃ TERAZ