Klimatyzacja do biura
Biuro

Klimatyzacja do biura – komfort dla pracowników

W pracy spędzamy coraz więcej czasu, dlatego ważne jest, aby panujące tam warunki były jak najbardziej komfortowe. Na efektywność pracowników, wpływ ma nie tylko wynagrodzenie, ale szereg innych okoliczności występujących podczas wykonywania obowiązków służbowych. Jedną z nich jest temperatura otoczenia, która zbyt wysoka lub niska może skutecznie obniżyć wydajność nawet najlepszych pracowników.

Biura to specyficzne, często przeszklone przestrzenie, wypełnione nagrzewającymi powietrze komputerami, w których zatrudnionych jest mnóstwo ludzi. Zapewnienie im odpowiednich warunków pracy i zlikwidowanie uciążliwości związanych z odczuwalną temperaturą, jest podstawowym obowiązkiem pracodawcy. Przyjemny chłód, gdy za oknem praży słońce, to istotny element komfortowej pracy. Dlatego, obecnie przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na zakup klimatyzacji do biura, a jej cenę zaliczają do kosztów podatkowych.

Cena

Cena zakupu i montażu klimatyzacja do biura to nie wszystko

Wiadomo, że każdy pracodawca, stara się zmniejszyć koszty prowadzenia biznesu, jednak są takie wydatki, na których nie można oszczędzać. Zapewnienie pracownikom prawidłowych warunków pracy, to konieczność skłaniająca do zakupu klimatyzacji do biura, mimo ceny takiego przedsięwzięcia.

Pamiętać należy, że instalacja klimatyzacji, to nie tylko koszty zakupu urządzeń i montażu, ale również ich eksploatacja i przeprowadzanie regularnych przeglądów. Przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy, nakładają na pracodawcę obowiązek odpowiedniej konserwacji sprzętu, aby służył on pracownikom i nie stał się przyczyną ewentualnych chorób.

Serwis klimatyzacji Białystok oferuje cykliczne przeglądy urządzeń klimatyzacyjnych w biurach, w skład, których wchodzi czyszczenie, odgrzybianie klimatyzatorów i wykonywanie bieżących napraw klimatyzacji.

Jeśli zdrowie Twoich pracowników jest dla Ciebie ważne, nie zapominaj o prawidłowym serwisie klimatyzacji. Dzięki temu Twoje urządzenia będą działały bez zarzutu, a biuro stanie się komfortowym miejscem pracy.

KLIMATYZACJA DO BIURA

Korzyści

Klimatyzacjia do biura – czy każdego przedsiębiorcę na to stać?

Klimatyzacja w biurze nie jest już luksusem, ale powoli staje się obowiązującym standardem. Konkurencja na rynku wymusza na pracodawcach dbanie o wizerunek firmy, na który niebagatelny wpływ mają warunki pracy. Cena instalacji klimatyzacji do biura nie jest aż tak wysoka, aby była zarezerwowana tylko dla wielkich przedsiębiorstw. Pamiętać, też należy, że montaż urządzeń i ich eksploatację można odliczyć od podatku.

Jeśli myślisz o zakupie klimatyzatorów do swojego biura, skontaktuj się z naszym serwisem, a my doradzimy Ci, jaki typ urządzeń najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach Twojej firmy oraz przedstawimy szczegółowe koszty montażu i późniejszej eksploatacji instalacji.

Profity

Zakup klimatyzacji do biura dobrą inwestycją

W ciągu ostatnich lat obserwujemy znaczny wzrost zapytań ze strony różnego rodzaju przedsiębiorstw o cenę zakupu klimatyzacji do biura. Po wstępnej kalkulacji, coraz więcej firm, decyduje się na taką inwestycję, doceniając wpływ korzystnych warunków pracy na wydajność zatrudnionych pracowników.

Nasz serwis klimatyzacji poleca szeroki wybór urządzeń klimatyzacyjnych najbardziej znanych marek w atrakcyjnych cenach. Klientom oferujemy sprzedaż, profesjonalny montaż oraz regularne przeglądy zakupionych klimatyzatorów, a także błyskawiczną pomoc w razie nagłej awarii.

Klimat w Twoim biurze jest dla nas priorytetem, zadbamy o komfort i zdrowie Twoich pracowników.

Umów się na konsultację

Open Power Sp. z o.o.
ul. Elewatorska 11/1
15-620 Białystok
E-mail: openpower@openpower.pl
883 944 942

NAJNOWSZE PORADY

VIEW ALL
TOPCall Now ButtonZADZWOŃ TERAZ