Instalacja klimatyzacji
Każdy

Instalacja klimatyzacji dla każdego

Jeszcze kilka lat temu urządzenia klimatyzacyjne były obecne głównie w galeriach handlowych, biurach czy szpitalach. Kojarzyły się z dużą przestrzenią i obiektami użyteczności publicznej. Dziś, klimatyzacja w domu jednorodzinnym, a nawet w bloku nikogo już nie dziwi. Instalacja klimatyzacji w mieszkaniach staje się coraz bardziej popularna. Okazuje się, że koszt takiego przedsięwzięcia nie jest aż tak duży, a komfort, jaki można uzyskać we własnym domu trudny do przecenienia.

Porady

Chcesz zainstalować klimatyzację? Powierz to fachowcom

Jeśli decyzja o instalacji klimatyzacji została już podjęta, wystarczy znaleźć serwis, który podejmie się tego zadania i można zacząć cieszyć się z komfortowej temperatury w swoim otoczeniu. Obecnie, w internecie pojawia się sporo poradników na temat samodzielnegomontażu urządzeń klimatyzacyjnych, jednak absolutnie nie polecamy tego rozwiązania. Tu naprawdę nie warto oszczędzać, gdyż nieprawidłowo przeprowadzona instalacja może zaowocować złym i szkodliwym dla zdrowia działaniem klimatyzacji oraz utratą gwarancji.

Dlatego, zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu klimatyzacji w Białymstoku, który świadczy kompleksowe usługi z zakresu sprzedaży, montażu, poradnictwa i przeglądów technicznych urządzeń klimatyzacyjnych.

Nasze wieloletnie doświadczenie obejmuje instalacje wykonane zarówno w obiektach dopiero powstających jak i już istniejących, nie boimy się wyzwań i stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny i staramy się dobrać idealne rozwiązania do Państwa potrzeb.

Instalacja klimatyzacji przez naszą firmę gwarantuje montaż zgodny z wszelkimi normami technicznymi i zasadami bezpieczeństwa oraz fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Co musisz wiedzieć przed instalacją klimatyzacji?

Osobie, która nie wie jak działa klimatyzacja, trudno samej podjąć decyzje dotyczące rodzaju urządzeń, które będą zamontowane w wybranych pomieszczeniach. Żeby wybór okazał się trafny, warto zasięgnąć porady w profesjonalnym serwisie klimatyzacji. Nasza firma, nie tylko instaluje klimatyzację, lecz zajmuje się też fachowym doradztwem, przeprowadzając klientów przez zawiłości związane z wyborem odpowiednich klimatyzatorów. Montujemy urządzenia klimatyzacyjne w biurowcach, sklepach oraz w mieszkaniach osób prywatnych. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o montażu klimatyzacji, spotkamy się z Tobą w miejscu jej przeznaczenia, a nasz pracownik dokona szczegółowych pomiarów i oględzin, które polegają na:

  • Obliczeniu zapotrzebowania danego pomieszczenia na moc chłodniczą i dobranie klimatyzatora o odpowiedniej wydajności (średnio przyjmuje się obciążenie chłodnicze 100W na m2 lub 35W na m3.
  • Sprawdzeniu, jakie są możliwości prawidłowego zamontowania klimatyzatora w pomieszczeniu i dobór odpowiedniej jednostki wewnętrznej np. podsufitowej, przypodłogowej czy ściennej
  • Zmierzeniu dopuszczalnego poziomu hałasu i wybór miejsca montażu jednostki zewnętrznej klimatyzatora split, w taki sposób, aby jego praca nie była dla nikogo uciążliwa (przyjmuje się, że dźwięki poniżej 35 decybeli są dla człowieka całkowicie nieszkodliwe i nieodczuwalne)
  • Dokonaniu prezentacji różnych rodzajów urządzeń i omówieniu zasad działania klimatyzacji
  • Przedstawieniu propozycji zakupu konkretnych urządzeń wraz z ceną instalacji klimatyzacji oraz przewidywanymi kosztami jej późniejszej eksploatacji i serwisu

Pamiętaj, że konsultacja z naszym specjalistą nic nie kosztuje i nie obliguje do podpisania z nami umowy na instalację klimatyzacji. Wiemy, że to poważna decyzja i jesteśmy po to, abyś nie podejmował jej pochopnie.

Umów się na konsultację

Open Power Sp. z o.o.
ul. Elewatorska 11/1
15-620 Białystok
E-mail: openpower@openpower.pl
883 944 942

NAJNOWSZE PORADY

VIEW ALL
TOPCall Now ButtonZADZWOŃ TERAZ