Klimatyzacja efektywność energetyczna

Klimatyzacja efektywność energetyczna

Klimatyzacja, ogrzewanie, wentylacja stały się jedną z najlepszych i najważniejszych technologii stosowanych w domach mieszkalnych i komercyjnych dzięki wielu zaletom, jakie ona daje. Istnieje wiele różnych typów urządzeń klimatyzacyjnych do wyboru, ale większość podstawowych instalacji klimatyzacji zapewni pracę kanałów wentylacyjnych w całym domu z energią wytwarzaną przez skraplacz, który zwykle znajduje się na zewnątrz. Całe zapotrzebowanie na ciepło i energię elektryczną będzie teraz produkowane przez pojedynczy kondensator klimatyzacji, w zależności od wielkości domu. Przedstawiliśmy wszystkie główne powody, dla których należy rozważyć zainstalowanie lub modernizację istniejących systemów ogrzewania i chłodzenia do systemu klimatyzacyjnego.

Klimatyzacja efektywność energetyczna

Szacuje się, że 25-40% energii dostarczanej do domu mieszkalnego jest marnowane. Odpowiednie systemy klimatyzacyjne mogą znacząco ograniczyć straty energii i zaoszczędzić pieniądze na miesięcznych rachunkach za media. Wiele urządzeń posiada certyfikat ENERGY STAR, co daje dodatkowe oszczędności. Certyfikat ten posiadają producenci Samsung, Mitsubishi i Lennox. Wiele osób zgłasza oszczędności na rachunkach za ogrzewanie i chłodzenie, instalując klimatyzację. Ponadto nigdy nie trzeba umieszczać w oknie urządzenia klimatyzacyjnego i pozwolić, aby cała ta energia wyciekła po przełączeniu na klimatyzację.

klimatyzacja efektywnosc energetyczna w domu

Efektywna klimatyzacja z Open Power

Montaż klimatyzacji jakość powietrza

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że klimatyzacja działa jak system filtracji powietrza i zapewnia doskonałą jakość powietrza w całym domu, podczas gdy chłodzi i ogrzewa gospodarstwo domowe. Powietrze wewnętrzne i zewnętrzne jest cyrkulowane i filtrowane przez skraplacz klimatyzacji, a następnie przepychane przez dom jako chłodne lub gorące powietrze, co znacznie poprawia jakość powietrza w domu. Osoby z alergiami na pył, pyłek kwiatowy lub wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia mogą dostrzec bardzo zauważalną różnicę w stanie zdrowia i oddychania dzięki poprawie jakości powietrza zapewnianej przez klimatyzację.

Klimatyzacja jako system grzewczy

Po zainstalowaniu klimatyzacji można wyeliminować wszystkie inne systemy ogrzewania i chłodzenia z domu, ponieważ klimatyzacja jest jedynym zasobem, którego trzeba będzie używać w przyszłości. Oznacza to, że można pozbyć się tych dużych, skomplikowanych klimatyzatorów ściennych i wentylatorów oraz wyeliminować grzejniki oraz inne źródła ogrzewania, których można obecnie używać. Pozbycie się tych starych, modnych źródeł energii uwolni mnóstwo przestrzeni w każdym pokoju i jednocześnie zaoszczędzi pieniądze!

Automatyczna regulacja temperatury -klimatyzacja

Instalacja urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych wyposażona jest w cyfrowe panele sterowania, które umożliwiają określenie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Można zaprogramować system tak, aby zmieniał temperaturę w zależności od godziny dnia lub dnia tygodnia i automatycznie dostosowuje temperaturę pokojową w zależności od programowania! Nie musisz się martwić o zawracanie lub opuszczanie termostatu podczas budzenia się lub spania!

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych korzyści nowa instalacja klimatyzacji lub rekuperacji znacznie zwiększy wartość Twojego domu!

Typowe prace związane z klimatyzacją w budynkach mieszkalnych trwają 2-3 dni, w zależności od wielkości domu i pracy niezbędnej do realizacji projektu. W celu modernizacji domu należy wynająć profesjonalnie licencjonowaną firmę montażową. Kontrahent może również pomóc w określeniu najlepszej jednostki, którą należy wybrać na podstawie wielkości, lokalizacji i potrzeb. Przed podjęciem decyzji upewnij się, że otrzymasz bezpłatne oferty od wielu lokalnych wykonawców montażu klimatyzacji.

Umów się na konsultację

Open Power Sp. z o.o.

Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 2 lok.805
15-111 Białystok

NAJNOWSZE PORADY

VIEW ALL
TOPCall Now ButtonZADZWOŃ TERAZ